Veľké Noviny z Prešova: Jano Mečiar sa davu ľudí neobával!

"Čím viac sa zapájate, tým je to lepšie!" odkázal návštevníkom Jojky v meste.

Akcia Jojka v meste prináša pre všetkých jej návštevníkov jedinečnú možnosť zažiť vysielanie Veľkých Novín z bezprostrednej blízosti naživo! Presne to čakalo aj Prešovčanov, za ktorými prišla naša televízia ostatnú nedeľu a aj vďaka skvelému publiku dopadlo celé vysielanie Veľkých Novín na jednotku. Aká však bola atmosféra dve hodiny pred ich štartom?

Moderátor Jano Mečiar veľký stres z množstva ľudí nepociťoval, naopak, tešil sa na ich interaktivitu. „Mňa celkom povzbudzuje, že ľudia vnímajú, čo hovorím a to je fajn. Pokiaľ by sa zapájali čo najviac bolo by to super,“ hovorí. Janko je známy svojou improvizáciou, ktorou neraz zaskočí aj svoje ostrieľané kolegyne za moderátorským stolom. Sú však niektoré ľudovo povedané „frky“ dopredu pripravené? „Veľmi zriedka sú pripravené, ja som radšej za to, keď to človeka napadne počas vysielania príspevku a vtedy mu napadne, že by sa k tomu dalo aj čosi povedať.“ Veľké Noviny prídu aj s celou Jojkou už túto sobotu do Žiliny a nasledujúcu nedeľu 22. septembra do Nitry!

Hlavnú spravodajskú reláciu TV JOJ Veľké Noviny nevynechajte denne o 19:00.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.