Aj oni sú len ľudia: Takto si s horúčavami poradili naši moderátori!

Odhalili sme tajomstvo spoza moderátorského stola.

Horúčavy v posledných dňoch trápia celú Európu. V súčasnosti na starom kontinente padá jeden teplotný rekord za druhým. S teplotami vysoko presahujúcimi tridsiatky si musíme poradiť aj my na Slovensku. Trpia nielen ľudia, ale aj zvieratá. A keď hovoríme o ľuďoch, výnimkou nie sú ani známe tváre z obrazovky.

Svoje o tom vedia aj obľúbení moderátori spravodajstva - Aneta Parišková a Adam Zavřel. Obaja nám nedávno odhalili svoje veľké tajomstvo. Hoci musia byť na obraze vždy elegantne a slušne nahodení, do práce predsa len chodia oblečení v letných outfitoch. Tie si napokon z času na čas nechávajú aj priamo pred kamerami. Keďže však počas celého vysielania sedia za stolom a vidno ich len od pása hore, ani to najšikovnejšie oko diváka neodhalí, že v skutočnosti má Aneta na sebe krátku sukňu a Adam zas kraťasy. Iná situácia by nastala v prípade, ak by sedeli s nejakým hosťom na gauči, tam by už svoje letné outfity tak ľahko nezakamuflovali. 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.