Noviny - Adriana Kmotrikova

Skvelá správa od našej najväčšej bojovníčky: Adriana Kmotríková sa vracia na obraz!

Kedy ju znova uvidíme?

Konečne prichádzajú dobré správy, na ktoré sme tak dlho čakali. Naša najväčšia jojkárska bojovníčka a moderátorka Novín Adriana Kmotríková len pred dvoma rokmi podstúpila náročnú operáciu nádoru na mozgu. Všetko vtedy dobre dopadlo a celé Slovensko sa tešilo z jej skorého návratu na obraz. Pred pár mesiacmi však prišla ďalšia krutá rana osudu. Adriana si opäť od lekárov vypočula nepríjemnú správu. Tentoraz išlo o nález na maternici. Moderátorka je však silná bojovníčka a aj s týmto hnusným ochorením sa popasovala statočne. Vo všetkom jej okrem rodiny pomáhal aj skvelý tím lekárov v Národnom onkologickom ústave, ktorý odviedol koncom októbra pri operácii skvelú prácu.​

​Medzičasom sa Adriana stopercentne zotavila a dnes už nič nebráni tomu, aby sme vás mohli informovať o tej najlepšej správe. Obľúbená moderátorka sa totiž pred Vianocami konečne vráti na obraz. Najbližšie ju tak uvidíme už v stredu 6. decembra v Novinách. Hlavná spravodajská relácia tak bude opäť fungovať vo svojom kompletnom zložení a my sa už teraz nevieme dočkať Adrianinho príchodu.

Sledujte Noviny každý deň o 19:30 na JOJke!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.