Inkognito - Lucia Barmosova

So sakom odhodila aj zábrany: Takto sexy Lucku Barmošovú nepoznáte!

V sexy športovej podprsenke jej to dokonale pristane.

Lucka Barmošová patrí dlhodobo k  najatraktívnejším tváram Televízie JOJ. Divákom je známa z hlavnej spravodajskej relácie Noviny už takmer jedenásť rokov. Ako moderátorka jednej z najsledovanejších relácii v slovenskom éteri ju prirodzene poznáme najmä cez jej slušivé outfity. A hoci aj v nich dokáže ulahodiť oku nejedného muža, v súkromí po zhodení kostýmov pôsobí ešte viac sexy. Dokazuje to pravidelne aj na svojom instagramovom profile, kde zverejňuje veselé fotky z rôznych podujatí či posedení s priateľmi a kolegami.

V zdravom tele zdravý duch..alebo opačne? ? #fit #cvičenie #fun #presvojezdravie

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Barmošová (@luckabarmosofficial),

Najnovšie všetkých fanúšikov potešila horúcou fotkou z fitka vo fialovej športovej podprsenke, kde vidno aj jej dokonale vypracované bruško. S Luckiným popisom fotky nemožno nesúhlasiť: „V zdravom tele zdravý duch... alebo opačne?“ Šport jej očividne pomáha nielen k sexy postavičke, ale aj k dobrej nálade, vďaka ktorej srší neustále pozitívnou energiou. Obľúbená moderátorka však neustále bojuje na instagrame aj s falošnými profilmi, jej jediný oficiálny však je nájdete pod názvom luckabarmosofficial. Čo poviete, pristane jej takýto športový outfit?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.