Dobrá správa pre fanúšikov televízie JOJ: Adriana Kmotríková sa vracia do Novín!

Moderovať bude už v pondelok večer.

Adriana Kmotríková, sympatická moderátorka hlavného spravodajstva, patrí k najznámejším a najobľúbenejším tváram televízie JOJ dlhé roky. Fanúšikov televízie aj nás všetkých na bratislavskej Kolibe zasiahla správa o jej chorobe. Diagnóza, ktorú jej oznámili lekári, by mnohých z nás absolútne odrovnala, no našťastie, Aďka patrí k veľkým bojovníkom, ktorí sa s tak náročnými životnými prekážkami dokážu popasovať. Podstúpila náročnú operáciu a následnú liečbu, stiahla sa z obrazoviek, aby zabojovala o svoj život. Všetci sme jej držali palce a dúfali sme, že to dobre dopadne. Naše prosby boli vyslyšané a všetko je na najlepšej ceste.

Adriana ešte bojuje, podstupuje posledné štádiá liečby, no na obrazovkách televízie JOJ sa už objavila v relácii V siedmom nebi, keď pomáhala 17-ročnej Kristínke. Rozhodla sa, že je čas vrátiť sa aj do práce. „Cítim sa už dostatočne silná na to, aby som len doma polihovala. Z terapie ma čakajú už len posledné dni,“ povedala Kmotríková pre Nový Čas.

Vy ju uvidíte už v pondelok o 19:30, sledujte Noviny na JOJke!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.