Pravda o Kmotríkovej kolapse vo vysielaní: Známi si mysleli, že bojujem o život!

Moderátorke spravodajstva bolo v priamom prenose nevoľno.

Živé vysielanie so sebou občas prináša situácie, ktoré nedokáže v reálnom čase nikto ovplyvniť. Vo väčšine sú to brpty a technické problémy, ktoré môžu skomplikovať priamy prenos. No počas utorkového vysielania hlavnej spravodajskej relácie Noviny sa ukázalo, že ani zdravie si nevyberá a môže nás zradiť presne vo chvíli, keď sa nám to najmenej hodí. Na vlastnej koži to zažila moderátorka Adriana Kmotríková, ktorej prišlo počas čítania zahlásenia k reportáži nevoľno. Hoci sa blížiaci kolaps snažila zo všetkých síl „ustáť“, diváci si všimli, že lapá po dychu, priviera viečka a sedí neprirodzene. Nepríjemnú situáciu si všimli aj médiá, ktoré sa snažili prísť na to, čo sa v štúdiu naozaj stalo. Mnohé z nich sa však témou zaoberali až natoľko, že si moderátorkini známi mysleli, že bojuje o život.

 My vám prinášame autentické stanovisko a vysvetlenie od samotnej moderátorky Adriany Kmotríkovej, ktoré nájdete v priloženom videu!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.